Color Tagger (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Image
he: תמונה

en: Picture
he: תמונה

en: Color
he: צבע

en: Threshold
he: סף
