Color Tagger (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Image
hu: Kép

en: Picture
hu: Kép

en: Color
hu: Szín

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Image Field
hu: Képmező
