Color Tagger (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Picture
hy: նկար

en: Color
hy: Գույն
