Color Tagger (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Image
lv: Attēls

en: Picture
lv: Attēls

en: Color
lv: Krāsa

en: Threshold
lv: Slieksnis
