Color Tagger (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Color
ml: നിറം
