Color Tagger (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Image
fa: تصویر

en: Picture
fa: تصویر

en: Color
fa: رنگ

en: RGB
fa: آر جی بی
