Color Tagger (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Picture
sk: Obrázok

en: Color
sk: Farba

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota
