Color Tagger (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Image
tr: Resim

en: Picture
tr: Görsel

en: Color
tr: Renk

en: Threshold
tr: Eşik
