Colorbox (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
