Colorbox (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (42 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Create a new user account.
fa: ایجاد حساب جدید

en: Request new password via e-mail.
fa: درخواست گذرواژه جدید از طریق پست الکترونیکی.

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: Login
fa: ورود

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Path
fa: مسیر

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Current
fa: جاری

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Close
fa: بستن

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Fixed
fa: ثابت

en: Caption
fa: عنوان

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Fade
fa: محو شدن

en: Style
fa: سبک

en: Form
fa: فرم

en: Title text
fa: متن عنوان

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>شما بایستی پیش از استفاده از این فیلد، تعدادی فیلد دیگر اضافه نمایید. این فیلدها اگر مایل باشید، به صورت <em>حذف از نمایش</em> نشان‌گذاری می‌شوند. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: Provide custom text or link.
fa: ارائه متن یا پیوند سفارشی.

en: Show links
fa: نمایش پیوند‌ها

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
