Colorbox (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Current
az: Hazırkı

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Close
az: Bağlı

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Fixed
az: Sabit

en: Caption
az: Başlıq

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Style
az: Stil

en: Form
az: Forma

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Provide custom text or link.
az: Fərdi mətn və ya keçid təmin edin.

en: Show links
az: Linkləri göstər

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
