Colorbox (7.x-2.0-beta4) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Current
he: נוכחי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Close
he: סגירה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Fixed
he: קבוע

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Style
he: סגנון

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Popup
he: פופאפ

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Example 1
he: דוגמא 1

en: Example 2
he: דוגמא 2

en: Example 3
he: דוגמא 3

en: Example 4
he: דוגמא 4

en: Example 5
he: דוגמא 5
