Colorbox (7.x-2.16) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Pages
am: ገፆች

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Close
am: ዝጋ

en: notice
am: ማስታወቂያ
