Colorbox (7.x-2.16) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Pages
ar: الصفحات

en: On
ar: في

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Options
ar: الخيارات

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Current
ar: الحالي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Close
ar: إغلاق

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Features
ar: الخصائص

en: Fixed
ar: ثابت

en: Caption
ar: شرح

en: Style
ar: نمط

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول

en: notice
ar: إخطار

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
