Colorbox (7.x-2.17) - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Pages
pl: Strony

en: On
pl: Włączony

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Current
pl: Bieżący

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Close
pl: Zamknij

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Caption
pl: Podpis

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Style
pl: Styl

en: Content title
pl: Tytuł zawartości

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Usage
pl: Użycie

en: Initial height
pl: Początkowa wysokość

en: Initial width
pl: Początkowa szerokość

en: Custom caption
pl: Własny podpis

en: About
pl: O stronie

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Next »
pl: Następne »

en: notice
pl: wiadomość

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: Extra features
pl: Dodatkowe funkcjonalności

en: Slideshow settings
pl: Ustawienia pokazu slajdów

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Przed skorzystaniem z tego pola, należy dodać jakieś inne pola. Mogą one zostać <em>ukryte</em>. Ze względu na kolejność generowania elementów widoku, pole obecne nie może korzystać z danych z pól umieszczonych w następnej kolejności. Jeśli jakieś pole zostało dodane, a nie jest tu wyświetlane, oznacza to, że należy zmienić kolejność pól.</p>

en: Provide custom text or link.
pl: Własny tekst lub odnośnik.

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Transition speed
pl: Szybkość przejścia

en: Scrollbars
pl: Paski przewijania

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: Example 1
pl: Przykład 1

en: Example 2
pl: Przykład 2

en: Example 3
pl: Przykład 3

en: Example 4
pl: Przykład 4

en: Example 5
pl: Przykład 5

en: Transition type
pl: Typ przejścia

en: Elastic
pl: Elastyczny

en: The transition type.
pl: Typ przejścia.

en: Choose Colorbox compression level
pl: Poziom kompresji Colorboxa

en: Production (Minified)
pl: Produkcja (Skompresowany)

en: Development (Uncompressed Code)
pl: Deweloperska (Nieskompresowany kod)

en: {current} of {total}
pl: {current} z {total}

en: « Prev
pl: « Poprzednie

en: Adjust Colorbox settings.
pl: Dostosuj ustawienia Colorbox.

en: Slideshow autostart
pl: Autostart pokazu slajdów

en: Slideshow speed
pl: Szybkość pokazu slajdów

en: Start slideshow
pl: Rozpocznij pokaz slajdów

en: Stop slideshow
pl: Zatrzymaj pokaz slajdów

en: Colorbox plugin
pl: Wtyczka Colorbox

en: Styles and options
pl: Style i opcje

en: Use the default or custom options for Colorbox.
pl: Użyj domyślnych lub własnych ustawień dla Colorboxa.

en: Overlay close
pl: Zamykanie nakładki

en: Enable Colorbox load
pl: Włącz ładowanie Colorboxa

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a

en: Enable Colorbox inline
pl: Włącz Colorbox w trybie inline

en: Stockholm Syndrome
pl: Syndrom sztokholmski

en: Colorbox image style
pl: Styl obrazu Colorboxa

en: Colorbox image style: @style
pl: Styl obrazu Colorboxa: @style

en: Colorbox image style: Original image
pl: Styl obrazu Colorboxa: Oryginalny obraz

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
pl: <p>Dla tego pola dostępne są następujące wzorce podstawiania. Z uwagi na kolejność wyświetlania nie można wykorzystywać pól, które znajdują w kolejności za tym polem. Jeżeli niezbędne pole jest niedostępne należy zmienić kolejność pól. 
    W przypadku konieczności użycia znaków %5B i %5D należy wykorzystać kody "%5B" lub "%5D" lub zostaną one zamienione na spacje.</p>

en: Caption shortening
pl: Skracanie podpisu

en: Caption max length
pl: Maksymalna długość podpisu

en: Gallery (image grouping)
pl: Galeria (grupowanie obrazów)

en: Colorbox gallery type: @type
pl: Typ galerii Colorbox: @type

en: Text for the close button.
pl: Treść przycisku zamykającego.

en: Show Colorbox on specific pages
pl: Pokaż Colorboxa na określonych stronach
