Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Anchor
ca: Àncora

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Class
ca: Classe
