Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Class
el: Κλάση

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε
