Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Anchor
hr: Sidro

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina
