Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Anchor
hu: Horgony

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Class
hu: Osztály

en: Classes
hu: Osztályok
