Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Anchor
it: Ancora

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Class
it: Classe

en: Classes
it: Classi
