Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
