Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
