Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
