Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Anchor
nl: Anker

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Class
nl: Klasse

en: Classes
nl: Klassen

en: Link to
nl: Link naar
