Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Anchor
ps: استل

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
