Field formatter for colorbox module (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Class
uk: Клас

en: Classes
uk: Класи
