Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Anchor
bg: Котва

en: Hide
bg: Скрий
