Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Hide
bn: লুকাও
