Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Anchor
ca: Àncora

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Class
ca: Classe

en: Hide
ca: Oculta

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
