Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Anchor
hr: Sidro

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Hide
hr: Sakrij

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
