Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Anchor
ka: ბმული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Hide
ka: დამალვა
