Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು
