Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
