Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
