Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Class
uk: Клас

en: Hide
uk: Приховати

en: Classes
uk: Класи

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Hide (do not display image)
uk: Приховати (не відображати зображення)

en: Content image style
uk: Стиль зображення у матеріалі

en: Image style to use in the content.
uk: Стиль зображення, що буде використовуватись у матеріалі.
