Field formatter for colorbox (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Class
vi: Lớp

en: Hide
vi: Ẩn

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
