Colorized google maps block (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Visibility
ru: Видимость

en: Color
ru: Цвет

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Map
ru: Карта

en: Marker
ru: Маркер

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Changed
ru: Изменение

en: The block has been created.
ru: Блок создан.

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Choose a file
ru: Выберите файл

en: Element type
ru: Тип элемента
