Colorized google maps block (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Visibility
az: Görünüş

en: Color
az: Rəng

en: Map
az: Xəritə

en: Changed
az: Dəyişdi
