Colorized google maps block (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Color
hy: Գույն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
