Colorized google maps block (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Color
te: రంగు
