Colorized google maps block (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Color
fa: رنگ

en: Map
fa: نقشه

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: The block has been created.
fa: بلوک ایجاد شد.

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید

en: Element type
fa: نوع عنصر
