Colorized google maps block (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Color
he: צבע

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Map
he: מפה

en: Changed
he: השתנה

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
