Colorized google maps block (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Color
sr: Боја

en: Changed
sr: Промењен
