Colorized google maps block (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: Weight
ur: وزن

en: Color
ur: رنگ

en: The block has been created.
ur: بلاک تخلیق کر لیا گیا ہے۔
