Colorized google maps block (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Color
ar: اللون

en: Map
ar: خريطة

en: Changed
ar: تم التغير

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
