Colorized google maps block (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: Visibility
es: Visibilidad

en: API Key
es: Clave API

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: Map
es: Mapa

en: Marker
es: Marcador

en: Controls
es: Controles

en: Changed
es: Modificado

en: The block has been created.
es: Se ha creado el bloque.

en: Additional settings
es: Configuraciones adicionales

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Choose a file
es: Elija un archivo

en: Element type
es: Tipo de elemento
