Colorized google maps block (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Visibility
uk: Видимість

en: Color
uk: Колір

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Map
uk: Мапа

en: Marker
uk: Позначка

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Changed
uk: Змінено

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Element type
uk: Тип елементу
