Comment abuse (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Time
ro: Ora

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Comment ID
ro: Id-ul comentariului

en: Operation
ro: Operație

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Delete comments
ro: Şterge comentariile

en: Please select one or more comments to perform the update on.
ro: Selectează unul sau mai multe comentarii pentru a fi actualizate.

en: Publish the selected comments
ro: Publică comentariile selectate

en: Unpublish the selected comments
ro: Nu publica comentariile selectate

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
ro: Eşti sigur ca vrei să ştergi aceste comentarii şi toate replicile?

en: Posted in
ro: Publicat în

en: Delete the selected comments
ro: Şterge comentariile selectate

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
ro: Nu există niciun comentariu de șters, sau comentariul selectat de dumneavoastră a fost șters de alt administrator.

en: Deleted @count comments.
ro: Au fost şterse @count comentarii.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
ro[0]: 1 comentariu a fost șters.
ro[1]: @count comentarii au fost șterse.
