Comment abuse (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: Delete comments
sr: Избриши коментаре
