Comment abuse (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Operation
he: פעולה

en: Notifications
he: הודעות

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Delete comments
he: מחיקת תגובות

en: Reason
he: סיבה

en: Please select one or more comments to perform the update on.
he: אנא בחרו הודעה אחת או יותר עליהן יבוצע עדכון.

en: Publish the selected comments
he: פרסם את התגובות הנבחרות

en: Unpublish the selected comments
he: בטל את פרסום התגובות הנבחרות

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה והבנים שלה?

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Delete the selected comments
he: מחיקת התגובות שנבחרו

en: Deleted @count comments.
he: נמחקו @count תגובות.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
he[0]: נמחקה תגובה אחת.
he[1]: נמחקו @count תגובות.
